Dom/Mieszkanie pod klucz

 

PROGRAM „STANDARD DEWELOPERSKI” – bez opłat

Nasz Klient odbiera mieszkanie przygotowane pod samodzielne wykończenie. Ściany są otynkowane, na podłodze znajduje się wylewka, wyprowadzone są instalacje pod urządzenia wodno-kanalizacyjne i centralne ogrzewanie, doprowadzona jest instalacja elektryczna.

PROGRAM „MIESZKANIE POD KLUCZ – WERSJA PODSTAWOWA” – za dodatkową opłatą

Mieszkanie /dom/, które odbiera nasz Klient jest gotowe do zamieszkania. Spółdzielnia wraz Biurem Projektowym organizuje ekipę wykonawczą, która pomaluje ściany, położy podłogi, gres , zainstaluje urządzenia sanitarne. W ofercie tej istnieje możliwość konsultacji z architektem odnośnie stylu
i charakteru aranżacji wnętrz. W razie potrzeby Biuro Projektowe może pomóc /za dodatkową opłatą/ przy projekcie kuchni oraz doborze urządzeń kuchennych. Propozycja ta powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie Klientów na lokale gotowe do zamieszkania. Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić czas, który dotychczas poświęcaliście na wyszukiwanie odpowiednich elementów wykończenia swojego mieszkania, poszukiwanie ekipy i kontrolowanie postępu prac. Te wszystkie zadania weźmiemy teraz na siebie, proponując Państwu konkretne produkty w kilku standardach, a także zapewniając profesjonalne wykonawstwo i koordynację postępu wszystkich prac. W ramach poszczególnych programów proponujemy Państwu różnorodne materiały oraz rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych. Szeroka gama kolorów
i wzorów pozwoli wybrać każdemu coś dla siebie.

PROGRAM „MIESZKANIE POD KLUCZ – WERSJA PRESTIGE” – za dodatkową opłatą

Mieszkanie /dom/, które odbiera nasz Klient sporządzone jest według indywidualnego projektu wnętrz, dopracowanego na podstawie współpracy
z architektem. Ten program to rozszerzona wersja programu podstawowego dedykowana dla najbardziej wymagających, pozwala na stworzenie wnętrz dopasowanych do potrzeb konkretnych mieszkańców, którzy poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań. Architekt poświęci Państwu odpowiednią ilość czasu aby wybrać konkretne materiały wykończeniowe /katalogi, wizyty w sklepach/ oraz opracować poszczególne fazy projektu: projekt koncepcyjny oraz po jego zatwierdzeniu projekt wykonawczy, na podstawie którego będzie wykańczane mieszkanie.

Korzystając z przedstawionej oferty skrócicie Państwo czas potrzebny do wprowadzenia się do własnego „M”. Skorzystanie z możliwości wykończenia wnętrza „pod klucz” związane jest z wykupieniem wybranego programu: wersja „Podstawowa”, wersja „Prestige” . W cenie wliczone są materiały wykończeniowe, wykonanie prac oraz ich nadzór.

 

- INDYWIDUALNY PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ

PROGRAM INDYWIDUALNY

Jeśli mają Państwo swoje zaufane ekipy wykonawcze z którymi chcą Państwo współpracować istnieje możliwość zamówienia w Biurze Projektowym samego projektu / z nadzorem lub bez nad wykonywanymi pracami/ Pakiet projektu aranżacji wnętrz obejmuje projekt koncepcyjny oraz projekt wykonawczy. Ten ostatni to kompletny pakiet rysunków, dokumentów umożliwiających wykończenie mieszkania wedle opracowanego projektu.

Projekt koncepcyjny zawiera – „pomysł” na indywidualne, „szyte na miarę” mieszkanie /dom/ pod konkretnego Klienta. Nowe rozwiązania funkcjonalne wnętrz dopasowane do potrzeb przyszłych mieszkańców. Określenie ogólnego stylu pomieszczeń oraz wstępną kolorystykę i wstępne materiały wykończeniowe na podłogi, ściany. Zaznaczenie zarysu połączeń różnych materiałów, stref i granic sufitów podwieszanych, lokalizacji ścianek dekoracyjnych, oświetlenia, sztukaterii. Na tym etapie również ustala się konkretną lokalizację sprzętów w kuchni i łazience oraz wstępną lokalizację mebli w całym mieszkaniu, domu.

Projekt wykonawczy zawiera inwentaryzację pomieszczeń pod przygotowanie projektu oraz:

1 etap:

  • wyburzenia oraz wymurowania wg nowego układu pomieszczeń

  • rzuty wszystkich projektowanych pomieszczeń wraz z propozycja rozmieszczenia umeblowania

  • projekt podłączeń instalacyjnych – lokalizacja

  • projekt elektryczny /gniazdka, przełączniki/ – lokalizacja

  • projekt sufitów podwieszanych wraz z rozmieszczeniem punktów oświetleniowych

  2 etap:

   • projekt i dobór posadzek /kamienie naturalne, parkiety, deski, wykładziny itd./

   • widoki ścian wraz z doborem materiałów wykończeniowych okładzin ściennych /płytki, kamienie naturalne, tapety itd./

   • szczegółowy projekt łazienek wraz z doborem ceramiki i armatury sanitarnej

   • szczegółowy projekt kuchni – meble, wyposażenie

   • koncepcja kolorystyczna

   • projekt szaf, garderób

   • projekt detali np. schody, balustrady schodów wewnętrznych

   3 etap:

    • projekt mebli indywidualnych na zamówienie od stolarza

    • wybór z Inwestorem mebli, opraw oświetleniowych, zdobienie okien

     

    - PORADY ARCHITEKTA

    PORADA ARCHITEKTA

    Za niewielką dopłatą na etapie kupna mieszkania/domu, które nie jest jeszcze wykończone można skorzystać z oferty: porada architekta. Nie warto czekać aż osiągnie mieszkanie stan surowy, jeśli niektóre w nim elementy nie spełniają do końca naszych oczekiwań. Architekt, aby dostosować mieszkanie do potrzeb przyszłych lokatorów nieraz musi burzyć dopiero co wymurowane ścianki lub przesuwać instalacje, a przecież od razu można je wybudować w innym miejscu. Tego typu porada wiąże się ze spotkaniem z projektantem w celu opracowania nowego układu funkcjonalnego pomieszczeń, nowym rozmieszczeniem podpięć wodno-kanalizacyjnych oraz grzejników jeśli istnieje taka potrzeba. Inwestor otrzymuje komplet rysunków potrzebnych dla Spółdzielni w celu wprowadzenia zmian już na etapie samego wykańczania wnętrz budynków.